Rezidence LITAVA je unikátní bytový komplex umístěný v jihovýchodní klidné části Slavkova, v sousedství slavkovského rybníku a řeky Litavy. Bytový komplex je navržen jako soubor objektů polyfunkčního bytového domu s komerčními prostory v přízemí, pro občanskou vybavenost. Samostatným bytovým domem a třemi rodinnými domy. Celý komplex zahrnuje pestrou nabídku bytů různých rozměrů a dispozic od 1+kk až 4+kk. Součástí bytového komplexu je také relaxační vnitroblok parkového typu, s bohatou zelení, příjemným posezením pod stromy a dětské hřiště.

V ceně každého bytu parkovací stání, sklepní kóje a moderní kuchyňská linka od společnosti Hanák.

86 bytových jednotek

3 rodinné domy

O komplexu rezidence LITAVA

Většina bytů má balkon s příjemným výhledem do zeleně. V bytovém domě jsou přízemní byty nabízeny s prostornými zahrádkami určenými k relaxaci a odpočinku.

V ceně každé bytové jednotky je sklepní kóje, parkovací stání, ale také moderní značková kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů.

Využijte proto jedinečnou příležitost k pořízení bytu v nádherném komplexu rezidence LITAVA, který díky zajímavým technologiím nabízí novému majiteli nadstandardní komfort a pohodlí moderního domova.

STAVBA ZKOLAUDOVÁNA. BYTY IHNED K NASTĚHOVÁNÍ